• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për herë të parë në kinema me mami Anjezën. Për Torin nisin aventurat


  Në ka një aktivitet që i kënaq më shumë fëmijët është ndjekja e filmave vizatimorë, sidomos kur shfaqen në ekranin e madh të kinemasë. Anjeza Shahini ia bëri qejfin të bijës, edhe pse e vogël akoma dhe e çoi të shikonte kukullat.

  Postimi i Anjezës në Instagram

  Si për herë të parë u ul tek prehëri i mamit të saj dhe me këtë rast edhe Anjeza iu rikthye filmave me shumë ngjyra.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690