• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Për habinë tonë Ciara flet shqip live!


  Nuk është çudi të marrim vesh që këngëtarja amerikane Ciara vjen në Shqipëri ndonjë ditë, pasi mori një ftesë live nga një prej fansave shqiptare.

  Në dy videot e publikuara nga “iconstyle.al”, shihet bashkëbisedimi mes këngëtares së famshme dhe një prej ndjekëseve të saj live në Instagram.

  Ciara tregoi se e njihte Shqipërinë, pasi tha: “E kam idenë ku bie përafërsisht, por nuk kam qenë ndonjëherë”. Ndërsa në fund për ta përshëndetur, ajo i kërkoi falses t’i mësonet fjalën “bye” në gjuhën shqipe./ Tiranapost.al