• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për Gigi-n, Dua Lipa është një luledielli


  Gigi Hadid e ka pranuar Dua Lipën si pretendente për kunatë dhe pëlqimin ia shprehu publikisht. Në një foto sportive të Duas, Gigi komentoi duke bërë ca emoji buzëqeshjesh dhe një luledielli.

  Komenti Gigi Hadid në Instagram

  E mes gjithë kunatave që zihen si macja me miun, rasti i këtyre më të rejave ia vlen ta veçosh, edhe pse është ende fillimi dhe të gjithë janë tek mjalti.

  Kujtojmë se Dua është ndarë pak javë më parë nga Isaac dhe lidhja me Anëar, vëllain e motrave Hadid ishte surprizë për të gjithë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690