• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për Bebe Rexhën që s’mori asnjë çmim në Grammy, rëndësi ka pjesëmarrja


  Bebe Rexha ishte e nominuar në dy çmime në Grammy Awards, megjithatë nuk mundi të ishte fituese në asnjë kategori. Nuk qëndroi në heshtje. Në Instagram shkroi një status ku tregoi se pak rëndësi ka nëse fiton e rëndësishme është që ishte e nominuar mes artistëve të mëdhenj. “Edhe nominimet janë fitore”, tha ajo. Me pak fjalë rëndësi ka pjesëmarrja dhe Bebe Rexha nuk pati pak shkëlqim.

  Ajo veshi një fustan të kuq tyli që i shkonte shumë me ngjyrën e flokëve dhe e mbushi Instagramin plot me foto nga eventi.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.