• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për Arbanën është Fevziu më i miri


  E shkroi mendimin e saj në mes të Instagramit dhe për të është Blendi Fevziu më i miri. La një koment në foton e Fevziut me Ramazanin dhe Sali Berishën, duke i thënë: “Je më i miri”.

  (Komenti i Arbana Osmanit në foton e Blendi Fevziut me Ramazanin dhe Sali Berishën)

  Ramazani është zotëria që pati për surprizë Fevziun në programin e Arbanës “Dua të të bëj të lumtur”. Meqë ai kishte dëshirë të takonte Berishën, Blendi ia premtoi. E me të nisur sezoni e ftoi në studio për ta ndjekur live intervistën me Sali Berishën.

  Meqë e çoi deri në fund misionin që nisi tek Arbana, ajo ia ktheu me një kompliment.

  *Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.