• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për 9 muaj 8 kilogramë më pak. Stela Sallaku tregon 6 sekretet që e dobësuan


  Stilistja dhe editorja e modës në Tiranapost Stela Sallaku humbi 8 kilogramë për 9 muaj dhe sekretet i zbuloi bashkë me foton përballë pasqyrës.

  Postimi i Stelës në Instastory

  “Më në fund, pas 9 muajsh kam humbur 8 kilogramë. U dobësova që të vishja prapë xhinset e preferuara. Pa palestër, pa dieta të frikshme, vetëm ecje, rreth 10 mijë hapa në ditë, shumë ujë, një herë në javë ëmbëlsira dhe jeshilllëqe pa fund. Jua rekomandoj”, shkruan Stela.

  Po ti i ke një palë xhinse a një fustan të preferuar? Nëse po, mbaji shënim këshillat!

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post