• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Pediatrja Lira Gjika rrëfen momentin më të vështirë të jetës: Çfarë më ndodhi me vajzën


  Pediatrja Lira Gjika ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj, duke treguar një episod të vitit 1997, kohë kur i kishin rrëmbyer të bijë dhe kishin tentuar ta përdhunonin.

  “Mua kanë tentuar të ma rrëmbejnë e përdhunojnë vajzën në 1997. E kanë rrëmbyer, por dikush ishte aty dhe e shpëtoi”, ka treguar pediatrja në “A Shoë” me Adi Krastën. /Tiranapost.al/