• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pauza e Britney Spears në muzikë mund të zgjasë edhe 10 vjet


  Britney mund të qëndrojë edhe 10 vite të tjera larg muzikës, siç shkruan Metro, sipas një burimi pranë këngëtares.

  Në 2018-ën këngëtarja hoqi dorë, duke shpjeguar se donte të fokusohej tek shëndeti i saj mendor dhe tek sëmundja e të atit.

  “Britney ka vendosur të marrë një pushim të gjatë. Ky është një vendim jashtëzakonisht i vështirë sepse ajo do të jetë në skenë dhe pranë fansave, por është hap i nevojshëm. Do do të marrë në dorë kontrollin e vetes dhe të jetë në gjendje për ta bërë këtë”, tha burimi që shtoi se do duhet mbase një dekadë.

  Kështu që fansat e saj duhet të presin ca vite të mira se Britney ka pasur probleme serioze me shëndetin mendor.

  *Ky post u përshtat nga Huffington Post dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post