Amvisa PerfekteTe gjithaTIP top

Patate me kaçkavall e proshutë


Një mënyrë për t’i bërë patatet më të shijshme dhe më kremoze. Shihni videon më poshtë, vendosni përbërësit në tavolinën tuaj dhe filloni punën për përgatitjen e saj.

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *