Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Paska më keq se të të tradhtojë burri. Kur të tradhton era është ç’është


Keq është tradhtia që të bën një mashkull, po për vajzat ka një tradhti më të keqe: tradhtia nga rrobat. Sa herë je skuqur e s`e ke dashur veten kur era ta ka ngritur fustanin përpjetë. Po nëse ti je njeri i thjeshtë, keq e kanë të famshmet. Ato nuk i shikon vetëm një kalimtar i rastit, por i kap paparaci, e pastaj i shikon një botë e tërë.

Kushedi sa herë janë tradhtuar si ne, gocat e showbizit. Dhe për fatin tonë të mirë dhe për fatin e tyre të keq, paparaci ka qenë aty. Ia pamë edhe mbathjet edhe sutjenat. Do qeshësh pafund me përpjekjet e tyre të dëshpëruara për t`u mbuluar. Më kot.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]