• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pasi e mbajtën të fshehtë lindjen e fëmijës, çifti i aktorëve publikon një foto


  Për dy muaj Ryan Reynolds dhe Blake Lively e mbajtën të fshehtë lindjen e fëmijës së tyre te tretë. Lajmi u publikua pak ditë më parë nga mediat dhe sot konfirmohet më në fund nga çifti përmes një fotoje.

  Në foton ku shihen me të sapolindurin në kah, 42-vjeçari dedikon një mesazh për kontrollin e klimës në vendlindjen e tij Vankuver.

  “Dua që vajzat të përjetojnë të njëjtën mjedis që jam rritur. Jam krenar për progresin e klimës të bërë në 4 vitet e fundit”, shkruan Ryan.

  Gjinia e bebit nuk është bërë e ditur, ndërkohë që çifti ka dy vajza James, 4 vjeçe dhe Inez, 2 vjeçe./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post