• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pas më shumë se 10 vitesh, Xhemi bëhet brune


  Nuk mbahet mend hera e fundit që e pamë Xhemin brune, veç roleve të ndryshme në Portokalli dhe parukeve. Kësaj radhe krejt papritur postoi një foto me flokët e errët, njësoj si dikur, si në fillimet e saj. Aq shumë vite i ka ulur vetes me look-un e ri sa fotoja duket më shumë sikur i përket të paktën një decade më parë.

  Postimi i Xhemit në Instagram

  Të njëjtin koment i kanë lënë dhe miqtë në Instagram. “Xhemi sërish si një gocë e vogël”.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post