• Shqip
 • English
 • E shtunë, 16 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kosova Të gjitha

  Pas humbjes, Isa Mustafa fton partinë në reflektim


  Ish-Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka ndjekur procesin e numërimit të votave në Kosovë dhe rezultatet e deritanishme. Ai ka postuar një status në rrejtin social në Facebook. Mustafa i është drejtuar qytetarëve të Kosovës duke thënë se ata e dhanë vendimin në këto zgjedhje dhe se ajo që mbizotëroi ishte zëri i kundërshtimit.

  ‘LDK në ditët në vijim do të analizojë dhe vlerësojë rezultatet e zgjedhjeve dhe do të reflektojmë në interes të anëtarësisë dhe të qytetarëve.

  Vendimin do ta marrim edhe me deputetët pas certifikimit të rezultateve si dhe me partnerët e koalicionit’.  Ndër të tjera Mustafa falenderoi votuesit që zgjodhën partinë LDK dhe kandidatit për kryeministër Avdullah Hoti, që sipas tij bëri fushatë dinjitoze. Tiranapost.al E.B

  Statusi i plotë: 

  Të nderuar qytetarë,
  Ju e dhatë vendimin tuaj në këto zgjedhje. Mbi të gjitha mbizotëroi zëri i kundërshtimit.
  LDK në ditët në vijim do të analizojë dhe vlerësojë rezultatet e zgjedhjeve dhe do të reflektojmë në interes të anëtarësisë dhe të qytetarëve. 
  Vendimin do ta marrim edhe me deputetët pas certifikimit të rezultateve si dhe me partnerët e koalicionit. 
  Falënderoj të gjithë ata që ia dhanë besimin koalicionit tonë dhe kandidatit për Kryeministër, prof, Avdullah Hotit, i cili bëri një fushatë dinjitoze në të gjitha fushat. IM

  ISA

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post