• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pas Granitit, edhe Taulant Xhaka së shpejti baba


  Taulant Xhaka do ta shtojë familjen me një fëmijë. Pak minuta më pas ai e dha lajmin përmes një fotoje me partneren e tij, barkun e rrumbullakosur ku shkruan: “Mami, babi dhe engjëlli ynë”.

  Postimi i Taulant Xhakës në Instagram

  Kujtojnë se pak javë më parë u bë baba vëllai i madh Graniti dhe vajza e tij do u bëka shpejt me një kushërirë ose kushëri.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post