• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Pas akuzave për tradhti ndaj ish-të dashurës, Rezart Veleshnja mohon gjithçka: Do ta çoj në Prokurori


  Aktori i humorit, Rezart Veleshnja, shokoi sot të gjithë ndjekësit e tij, por jo vetëm, pas disa deklaratave drejtuar ish-të dashurës së tij.

  Ai e akuzonte publikisht atë për tradhti, pasi sipas tij kishte në të njëjtën kohë katër lidhje të tjera.

  “Turpi nuk njeh kufij mjerë vëllai”, ishte një nga deklaratat e aktorit, në postimet ku pozonte në vende të çuditshme.

  Por pak orë pas kësaj ngjarje që i shokoi të gjithë, Rezart Veleshnja hodhi poshtë lidhjen e tij me këtë ngjarje, me justifikimin se profili i tij i Instagram-it ishte hakuar.

  Aktori postoi disa video ku shprehet se i ishte vjedhuri profili personal dhe se ka qenë në avion duke udhëtuar prej 13 orësh drejt Uashingtonit, në kohën kur ndodhi e gjithë historia.

  Madje ai vijoi më tej duke thënë se do ta çojë çështjen deri në polici e Prokurori, kur të zbulojë se kush ka dashur t’i bëjë keq.

  Por ajo që çudit më shumë është fakti që në fotot e publikuara, aktori shfaqet me të njëjtën veshje me atë të publikuar në videon e “shfajësimit”. Një detaj tjetër lidhet me “screenshot”-et e bërë në kohë reale.

  Si qëndron e vërteta duhet të vlerësohet!/Tiranapost.al