Lifestyle Te gjitha TIP top

Party në pishinë? Veshjet dhe aksesorët për të qenë ‘cool’


Këtë verë të nxehtë, festat buzë pishinës janë e vetmja mënyrë për të na larguar pak nga vapa përvëluese. Por si duhet të vishemi? Kostumet e banjës retro, dyshekët dhe aksesorët e tjerë të plazhit që do të gjeni në galerinë më poshtë, janë guida e duhur për verën perfekte!

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *