Aktualitet Te gjitha

Parashikimi i motit për ditën e sotme


Edhe për ditën e sotme moti do të vazhdojë me kthjellime dhe vranësia në Ultësirën Perëndimore, por me vranësia të dukshme në pjesën Lindore.

Ndërsa temperaturat do të vijojnë të mbeten në nivele të larta, 38 gradë celsius.

Për më të detajuar ndiqni parashikimin e motit sipas Meteoalb.