• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit: Ulen temperaturat, ja qytetet ku do jetë më ftohtë sot


  Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës MBIZOTEROHET nga kthjellime në të gjithë territorin , por pasditja sjell kalime vranësirash të lehta në vend, ku më të dukshme PARAQITEN në skajin verior të territorit shqiptar duke lënë zonat jugore dhe qëndrore në ndikimin e kthjellimeve.

  Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 25°C.

  Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perëndimor-Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim i ulët./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post