• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit: Temperatura të larta në gjithë vendin, shihni tabelën


  Moti – E hënë, 8 Korrik 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës PARAQITET në ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta në të gjithë vendin. NDERSA pjesa e dytë e dites sjellë kalime vranësirash në zonat malore duke rrezikuar shira të izoluar në ekstremin verior, ndersa me kthjellime mbetet ultësira perëndimore.

  Temperaturat e ajrit nuk ndryshojnë në vlerat minimale por rritje të lehtë sjellë mesdita duke u luhatur nga 18°C deri në 38°C.

  Era do fryjë e lehtë në tokë deri mesatare në det me shpejtesi 33 km/h nga drejtimi Jugperendimor duke krijuar dallgëzim mbi 3 ballë. / Tiranapost.al. 

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post