• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit: Sot fillon i nxehti afrikan, ja sa do shkojnë temperaturat


  Moti – E diel, 21 Korrik 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Moti i kthjellët dhe i nxehtë MBIZOTERON në të gjithë shqipërinë deri në orët e pasdites kur në verilindje dhe juglindje shfaqen vranësira kalimtare POR pa shi. Edhe nata VIJON në të njëjtat kushte atmosferike.

  Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 15°C deri në 37°C maksimumi.  Dita më e nxehtë për Shqipërinë do të jetë e mërkura, ku termometri parashikohet të shënojë 39 gradë.

  Era do fryjë e lehte me shpejtesi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./ Tiranapost.al. 

  Nga e diela, i nxehti afrikan përfshin Shqipërinë

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690