• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit/ Rriten temperaturat në mëngjes


  Moti – E shtunë, 22 Qershor 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë territorin, POR herë pas-here do të ketë kalime vranësirash, më të dukshme do të jenë në zonat malore kryesisht në ekstremin Verior. Pasditja dhe nata MBETEN me kthjellime në të gjithë vendin.

  Temperaturat e ajrit do të rriten sërisht duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale të ditës nga 19°C deri në 37°C.

  Era do fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët. / Tiranapost.al. 

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690