• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit: Jugu me rrebeshe shiu


  Moti – E premte, 8 Nëntor 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar do te karakterizohet nga mot i vranet, KU vranesirat do te jene me te dendura ne zonat malore.Vendi yne here pas-here do te kete rrebeshe afat-shkurtra shiu ku me te dukshme do jene ne zonat Jugore dhe Juglindore te Shqiperis.

  Temperaturat e ajrit do te pesojne ulje në mëngjes dhe ne mesdite duke u luhatur nga 4°C deri në 19°C.

  Era do fryjë mesatare në tokë deri e forte në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post