• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Parashikimi i motit: Edhe sot do të rriten temperaturat


  Moti – E diel, 18 Gusht 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Bregdeti dhe zonat e ulëta paraqiten me kthjellime dhe vranësira të lehta por vranësira më të dendura do të ketë në zonat verilindore dhe juglindore. Pjesa e dytë e ditës vijon me të njëjtat kushte meteorologjike duke bërë që i gjithë vendi të jetë i kthjellët me vranësirat kalimtare.

  Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 35 °C.

  Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

  /Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690