• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Paçi fatin e Blue Ivy-t të Beyonce-s


  Fat i madh duhet të jesh që të lindësh nga Beyonce dhe Jay Z, çifti më i pasur i showbiz-it në botë, të paktën sipas klasifikimeve të ca kohëve më parë. E pra, Blue Ivy i ka të gjitha mundësitë për të bërë karrierë, se për të famshme e tillë ka lindur.

  Me vetëbesim, me kokën lart, duke luajtur me fotografët e duke i trajtuar prindërit si t`i kishte asistentët e saj, Blue Ivy shkëlqeu në premierën e “The Lion King”.

  Nuk ka shfaqur interes për muzikën deri më sot. Duket se interesat e saj janë rreth modës. Për shkollimin e Blue Ivy-t në “Center for Early Education” në Los Angeles, prindërit paguajnë 21-35 mijë dollarë në vit  dhe atje ka vetëm 60 nxënës.

  Blue Ivy me pushime

  Pushimet? Ato i bën me jaht rreth Detit Mesdhe. Kur Blue Ivy vizitoi muzeun e Louvri-t, ai u mbyll për publikun. E thamë pra, paç fatin e Blue Ivy-t.

  *Ky post u përshtat nga Vanity Fair dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690