• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pa sharë e mallkuar, Roberti i sqaroi të gjithë mbi lajmet e lidhjes së re


  Pa sharë e mallkuar asnjë portal (siç jemi mësuar shpesh të lexojmë në statuse vipash), por vetëm me një foto, Robert Berisha iu përgjigj të gjithë atyre që foton e tij me një vajzë e interpretuan si një histori romantike.

  Postimi i Robert Berishës në Instagram
  Postimi i Robert Berishës në Instagram

  Pak minuta pasi lexoi lajmet postoi një foto me disa vajza simpatike, duke sqaruar se po punojnë për një projekt. Dhe mes atyre vajzave ishte edhe ajo e fotos së paparacit, që për disa orë u konsiderua e dashura e tij e re.

  Kujtojmë se Roberti vetëm pak javë më parë njoftoi ndarjen nga Nora Istrefi me të cilën ka një vajzë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Robert Berisha njofton ndarjen me Norën me një fjali zemre: Noriq t’kam borxh tan jetën: I wish you the best

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690