• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha Tv/Media

  Olti Curri: Vezë mbi Edi Ramën! Por Besa Kokëdhima lëshon një koment që të habit


  Vajza e madhe e Koço Kokëdhimës, ish-mik i ngushtë i kryeministrit tani armiq politik, ka reaguar ndaj statusit të Olti Currit i cili ka njoftuar më faqen e tij atë çka po ndodhte në Parlament, edhe në formën e një thirrje: Vezë mbi Edi Ramën. Por ajo që ka bërë habi është Besa, e cila e ka mbrojtur kryeministrin duke dënuar gjestin opozitar, madje duke thënë se sidomos ata nuk kanë as tagrin e as moralin.

  Screenshot nga Instagram

  Olti dhe Besa janë miq e bashkëpunëtor të hershëm. Tekstet më të famshme të këngëve të Besës janë shkruar nga Olti Curri.

  Vetë Curri është mjaft kritik me qeverinë, Bashkinë dhe provokon jo rrallë në faqet e tij në rrjet, por si gjithmonë me batutën e tij të lezetshme./ Copyright Tiranapost.al

  Screenshot nga Instagram

   

   

  View this post on Instagram

   

  Veze mbi Edi Ramen…

  A post shared by Olti Curri 🦀 (@olticurri) on

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post