• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Olsi Bylyku nuk priti ëmbëlsirën për t`i propozuar të dashurës


  Aktori i humorit, Olsi Bylyku ia dhuroi unazën e propozimit të dashurës së tij. Disa foto të çiftit kanë dalë shpesh në rrjet, edhe ata vetë kanë postuar më pas, por ky i fundit ishte ndryshe. Për unazën prej floriri me gur zafir, Olsi zgjodhi copën e mishit.

  Atje e vuri, duke mos pritur fundit e mbrëmjes dhe ëmbëlsirën, siç jemi mësuar të shikojmë nëpër filmat romantikë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]