• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Nusja e radhës është Kristina Baki


  Modelja Kristina Baki, e ftuar në “Ftesë në 5” pranoi se është lumturisht në një lidhje, madje ka menduar edhe për martesën në një të ardhme jo shumë të largët.

  Nuk dha data konkrete, se ndoshta akoma nuk e ka vendosur, por ndihet gati.

  Kështu që herën tjetër që do ta shikojmë me të bardha, nuk do jetë arsyeja ndonjë sfilatë, por dasma e saj.

  *Ky lajm është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga intervista e Kristina Bakit në “Ftesë në pesë”, në Top Channel

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post