• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Nuk mjafton Instagrami për ta bërë Joelin të famshëm


  Nëse disa njerëz thonë lart e poshtë nëpër intervista që s`do donin që fëmija të bënte punën që ata bëjnë, shumë të tjerë duket se e kanë me qejf, ose mbase ia kanë parë të mirat punës së tyre. Dhe Ermali bën pjesë në grupin e dytë që jo në të parin se Joeli ka qenë shumë i vogël e as në të dytin, por në filmin e tij të tretë e futi në rol. Një skenë e xhiruan së bashku dhe Ermali i emocionuar postoi një foto ku shkruante: “Ditë me emocione dje… Momenti kur ndava skenën e xhirimit me djalin tim. Joel Mamaqi në filmin I love Tropoja”.

  Postimi i Ermalit në Instagram

  Sikur vetëm pak dëshirë të ketë Joeli në të ardhmen për t`u marrë me aktrim e televizion, babi do jetë aty për ta ndihmuar të bëhet më i mirë se vetë ai. Siç edhe e tha dikur: Joel, i vetmi njeri që dua të ma kalojë në jetë.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]