• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Nuk ia hodhët vapës, rriten prapë temperaturat


  Moti – E shtunë, 17 Gusht 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës vijon në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet dhe zonat e ulëta, por kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Parashikohet që pasditja duke përfshire dhe natën të karakterizohen nga kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që i gjithë vendi të jetë i kthjellët.

  Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në të dy vlerat ekstremale ditore duke u luhatur nga 13°C deri në 34°C.

  Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verior – Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.

  *Foto nga @nada_plevneshi

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post