• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Nuk i shërbeu sanduiçin në kohë, klienti i pakënaqur vret kamerierin


  Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt.

  Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij restoranti të vogël, të vendosur në rrëzë të një ndërtese në Noisy-le-Grand, thërritën oficerët e policisë pasi “një prej kolegëve të tyre u qëllua dhe u plagos”.

  Por, sipas mediave ndërkombëtare kamarieri 28-vjeçar nuk ka arritur të mbijetojë plagëve të marra.

  Të tronditur nga ngjarja e pazakontë, banorët e kësaj zone u mblodhën para restorantit ku ndodhi vrasja. /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post