• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Nostalgji/ Ç’bëhet sot me Roksanën dhe si duket e keqja më e bukur e “Mike dhe Rivale”


  Mund të kesh parë sa të duash filma në jetë, ama Roksanën e “Mike dhe Rivale” nuk e ke harruar. Dhe “Mike e Rivalet” i kujtuam para ca ditësh. Po le të hidhemi tek Roksana, të cilën mund ta konsideronim pa frikë të keqen më të bukur të të gjitha telenovelave bionden me buzë të fryra dhe sy të shkruar.

  Joana Benedek dikur, foto nga Google

  Në realitet ajo quhet Joana Benedek, është rumune dhe jo meksikane dhe sot është 47 vjeçe. Joana vazhdon karrierën artistike e fokusuar aty, ama pak kohë më parë në një intervistë shprehu dëshirën e krijimit të një familjeje. Do të bëjë një dasmë tradicionale.

  Joana Benedek sot, foto nga Instagrami

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Nostalgji/ Ç’bëhet sot me katër “Miket dhe rivalet”?

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post