• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Nostalgji/ Ç’bëhet sot me Palomën që s’ka më kaçurrela?


  Paloma ishte një ndër telenovelat e para meksikane të shfaqura në Shqipëri. Dhe të gjithë u dashuruan me Palomën edhe pse ajo luajti më vonë në kushedi se sa telenovela. U dashuruan me karakterin e saj, të një vajze të varfër, por të zgjuar dhe shumë të zonjën.

  Silvia Navarro, foto nga Instagrami
  Silvia Navarro, foto nga Instagrami
  Silvia Navarro, foto nga Instagrami

  Aktorja në realitet quhet Silvia Navarro, luan ende në filma dhe telenovela dhe është nënë e një djali 4 vjeç. Buzëqeshja dhe fytyra elegante me mollëza të theksuara është ende njësoj, vetëm kaçurrelat nuk janë aty.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690