• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  Njoftim nga OSHEE për banorët e këtyre lagjeve në Tiranë: Pa drita në këto data


  Në datat 16 dhe 18 nëntor do ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa lagje të Tiranës. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton banorët e këtyre zonat për punimet që po bëhen tek remonti do statohen dritat me intervale kryesisht 2-3 orë.

  Më poshtë keni njoftimin e plotë nga OSHEE

  Njoftim për abonentët #Tiranë

  Stakim, data 16 dhe 18 Nëntor📌

  Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, nesër (e shtunë) datë 16 Nëntor dhe të hënën më 18 Nëntor do të kryhen stakime të energjisë në disa zona në Tiranë

  📌16 Nëntor

  09:00-15:00
  Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Fortuzi” ✔️

  00:00-01:00
  Pjesërisht rruga “Gjin Bue Shpata” pranë Drejtorisë së Tatimeve✔️

  01:15-02:15
  Pjesërisht rrugët: “Margarita Tutulani”, “Zef Jubani”✔️

  02:30-03:30
  Pjesërisht rrugët: “Komuna e Parisit”, “Sulejman Delvina”, pranë Stadiumit “Selman Stërmansit”✔️

  📌18 Nëntor
  09:00-15:00
  Pjesërisht rrugët: “Vath Koreshi”, “Tefta Tashko Koço”✔️

  Stakim, data 18-22 Nëntor📌

  Për shkak të remontit të parashikuar në NST Tec Kombinat, në datat 18-22 Nëntor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

  18 Nëntor

  10:00-14:00
  Private Spango, Sakollari, Alban Jegeni, Yzberisht, Vaqarr, Sharrë, Qendër Kombinat,

  10:00 12:00

  Private Spango, “Sakollari”, “Alban Jegeni”, Yzberisht, Vaqarr, Sharrë, Qendër Kombinat, Tec, “Rruga e Qelqit”, Parafabrikatet, Fabrika e Duhanit, Shkolla e Edukimit

  19 Nëntor
  09:00-13:00
  Energjetika, Yzberisht

  20 Nëntor
  09:00-13:00

  Qendër Kombinat, Tec

  21 Nëntor
  09:00-13:00
  Privat Freewing, Eurotrade.

  22 Nëntor
  09:00-13:00

  Qyteti Kombinat, “Rruga e Qelqit”, Parafabrikatet, Fabrika e Duhanit, Vaqarr, Sharrë, Shkolla e Edukimit./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post