Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Njihuni me motrën e Carla Brunit


Mund të njohim më shumë në Shqipëri, Carla Brunin, se ka qenë modele, ka pozuar edhe nudo e më pas u katapultua direkt si Zonja e Parë e Francës. Gruaja sharmante dhe e gjatë ishte e martuar me ish-Presidentin Sarcozy. Po edhe motra e saj nuk është e panjohur. Carla ka postuar një foto të së motrës me rastin e ditëlindjes. Valeria është 3 vite më e madhe se Carla. Ajo është aktore dhe skenariste. Filmi i saj “A Castle in Italy” u nominua për “Palme d`Or” në Festivalin e Kanës, në vitin 2013. Ndaj edhe Carla e cilëson si “motrën e talentuar” në postimin e ditëlindjes.

(Valeria Bruni, foto nga Instagrami i Carla-s)

Ngjakan shumë. Ngjyrën e syve dhe flokët i paskan njësoj. Po të mos e shkruante se është motra s`do ta kuptonim diferencën.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]