• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Njeriu i parë që Brad telefonoi pas ndarjes nga Angelina ishte Jennifer


  Brad Pitt ngriti telefonin për të telefonuar Jennifer Aniston menjëherë pas ndarjes nga Angelina Jolie dhe kushedi sa i pëlqen ky fakt fansave të Aniston.

  Ai i ka thënë që po kalonte një moment të keq se po ndahej dhe në fund i kërkoi dhe falje që kur ishte ndarë nga Jennifer kishte thënë që martesa me të e kishte trashur.

  Ne më vonë i pamë edhe bashkë në ditëlindjen e Jennifer, bashkë në vilën e George Clooney-t për pushime, ama kjo telefonata e faljes është tjetër gjë.

  *Ky post u përshtat nga Mirror dhe është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690