• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Një turk zapton Instagramin e Venera Lumanit


  Prej disa ditës në fakt Instagrami i Venera Lumanit nuk është më njësoj. Fillimisht u postuan disa foto kafshësh, pastaj u fshinë, u hoqën gjithë njerëzit që ajo ndiqte, u ndryshua bio (ku diçka shkruhet në turqisht) dhe në fund u vendos në profil fotoja e një djali. Siç duket profili i saj, edhe pse i verifikuar, është vjedhur bashkë me 75 mijë ndjekësit që ende mendojnë se po ndjekin këngëtaren.

  Profili i saj në Instagram

  Raste të tilla vjedhjesh ka pasur vazhdimisht, por siç duket Venera s`ia ka dalë ende ta marrë mbrapsht.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post