• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Një trup me muskuj dhe të tonifikuar, Anita Haradinaj fotografohet në Jug, ku po pushon me tre fëmijët


  Anita Haradinaj, bashkëshortja e ish- kryeministrit Ramush Haradinaj e dëshmon kohe pas kohe se është e dashuruar me Jugun e Shqipërisë dhe Tiranën, ku shihet shpesh në shoqërinë e mikeshave të saj në bare e restorante.

  Këto ditë ajo po pushon në Greencost, në Palasë, bashkë më tre femijët e saj.

  Formën e mirë fizike Anita nuk e ka vetëm genetike, por ajo vrapon çdo ditë një orë, pa asnjë ditë pushim. Në këtë foto të kapur nga Tiranapost ajo duket teksa po rregullon vetë çadrën, edhe pse e veshur me një bikini të famshëm të verës Louis Vuitton.

  Kjo është Anita. E do shumë modën, por mbetet e thjeshtë, dhe pa ato sjelljet që ndonjëherë jeta atje lart t’i imponon pa dashje. /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post