• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 29 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  ‘Një shtëpi plot me djem’. Kampioni i notit prezanton më të voglin e familjes


  Për kampionin e notit në Lojërat Olimpike Michael Phelps dhe gruan e tij ish-Miss Kaliforninë Nicole erdhi djali i tretë. Tre vjet pas djalit të parë e 18 muaj pas djalit të dytë, pra thënë ndryshe çdo 1 vit e gjysmë, çifti është bekuar me djalë. Dhe ata janë vetëm 34 vjeç.

  “Familja me pesë vetë. Një shtëpi plot me djem”, shkruan kampioni në instagram në kornizën familjare. Ai nuk i kurseu fotot e shkrepura në maternitet të të pestëve bashkë.

  Më i vogli quhet Maverick dhe që tani është i preferuari i dy vëllezërve.

  *Ky post u përshtat nga People dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post