• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Një numër fati për çdo shenjë horoskopi


  Secila shenjë horoskopi ka numrin e saj me fat. Le ta zbulojmë bashkë cila është e jotja.

  Dashi

  Kreativ, aventurier, antikonformist me një ndjenjë të madhe lirie, ka 5-ën numrin e tij me fat.

  Demi

  Shenja që e shijon jetën, por që i ka edhe këmbët të ngulura mirë në tokë, ka 12-ën numrin e saj me fat.

  Binjakët

  Binjakët bipolarë kanë 2-shin numrin me fat. Ndaj janë dy, ndaj kanë dy gjendje në të njëjtën kohë: mirë dhe keq, dashuri dhe urrejtje.

  Gaforrja

  Të ndjeshmit dhe këmbëngulësit 8-tën kanë numrin e tyre me fat.

  Luani

  Liderët nuk mund të kenë numër tjetër me fat veç 1-shit.

  Virgjëresha

  Xhentilët Virgjëreshë kanë 7-ën numrin e tyre.

  Peshorja

  Të ndershmit Peshore kanë 6-ën. Numrin që përfaqëson harmoninë, ekuilibrin dhe ndjeshmërinë. Se kështu është Peshorja.

  Akrepi

  Të disiplinuarit dhe në të njëjtën kohë rebelët Akrep kanë 4-ën numrin e tyre me fat, sidomos në punët e dashurisë.

  Shigjetari

  3-shi është numri i tyre. Ky numër do t`i shfaqet gjithmonë në momentet kyçe të jetës.

  Bricjapi

  Numri 9 është i Bricjapit. Ky është ai me fat që i ndihmon të ngjiten në rrugën e karrierës.

  Ujori

  Zeroja, ky është numri i tyre që i përshtatet vizionit idealist që ata kanë. Numër që lidhet me ciklin e jetës.

  Peshqit

  Për shenjën që kërkon pavarësi dhe zbulim, numri me fat është 11-ta.

  *Ky post u përshtat nga Fabjola Hije.