• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Një muaj pas aksidentit me makinë, Fjoralba Ponari tregon të vërtetën e tij


  Më 12 janar të këtij viti moderatorja shqiptare Fjoralba Ponari tregoi se pësoi një aksident me makinë. Por vetëm tani pas rreth një muaji mësojmë të vërtetën e fotos së publikuar prej saj, ku makina ishte përplasur me një shtyllë elektrike.

  Në fakt aksidenti nuk ndodhi kurrë dhe situata ishte improvizuar për emisionin “E Diell”.

  Qëllimi ishte sensibilizimi i shoferëve që pësojnë të njëjtin aksident dhe si duhet të reagojnë për të shmangur kontaktin me rrymën elektrike.

  “Më morën të gjithë në telefon dhe kushërinjtë nga Amerika”, tregoi Ponari lidhur me situatën./ Tiranapost.al