• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Një i mitur shqiptar nxirret i pajetë nga plazhi grek


  Një i mitur shqiptar 12 vjeç u nxor i pajetë nga plazhi Zefiros, në qytetin e Rhodes-it.

  Ngjarja e rëndë mësohet se ndodhi këtë të diel. Trupi i tij u transportua me ambulancë në Spitalin e Përgjithshëm të Rhodes-it, ku u regjistrua vdekja e tij.

  Sipas mediave greke, Autoriteti Qendror i Portit do të kryejë autopsinë për përcaktimin e rrethanave të vdekjes, ndërsa kanë nisur hetimet./Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post