• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Një javë mungesë dhe Salsanon e mori malli për Gaz Pajën


  Për Gaz Pajën nuk mori malli vetëm publikun, që ka komentuar mungesën e tij në YouTube dhe rrjete sociale, por edhe vetë aktorin dhe drejtuesin e programit, Salsano Rrapin.

  Komentet në YouTube poshtë puntatës ku Gazi mungoi

  Ka zgjedhur një video të personazhit të Nasit (luajtur nga Gazi dhe shkruan): “Nostalgji…”, duke etiketuar Gazin. Dhe ta mendosh që ai mungoi vetëm javën e shkuar, për këtë puntatë nuk e dimë ende nëse do shfaqet.

  Gaz Paja, aktori që mban peshën më të madhe të programit më të vjetër të humorit në Shqipëri, nuk u shfaq javën e shkuar dhe nuk dihet ende nëse mungesa e tij ka lidhje me lindjen e djalit apo ndonjë konflikt të mundshëm profesional.

  E sigurt është vetëm që mungesën ia ndjenë të gjithë, edhe Salsano.

  View this post on Instagram

  Nostalgji…. 😊😊 @gazpaja

  A post shared by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post