• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 29 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Një, dy, katër… Alex do t’i ftojë në dasmë të gjithë ish-burrat e J.Lo-së dhe sa më shumë, aq më mirë


  Alex i befasoi të gjithë kur në intervistën e fundit që dha tha se dasma e tij dhe e Jennifer Lopez do ketë të ftuar gjithë ish-at e tyre.

  Jennifer Lopez and Marc Anthony and Alez Rodriguez
  Jennifer Lopez, Marc Anthony dhe Alez Rodriguez, foto nga Google
  Jennifer Lopez dhe Ben Affleck
  Jennifer Lopez dhe Ojani Noa
  Jennifer Lopez dhe Cris Judd

  “Dasma do të jetë ‘ex-free’. Do t`i ftojmë të gjithë dhe sa më shumë ish-a aq më mirë”, tha Alex dhe lista e Jennifer është e gjatë. Kujtojmë se ka pasur 3 martesa, një fejesë dhe disa lidhje, para se të dashuroj me Alex Rodriguez, burrin që është princi i saj i kaltër, të paktën për momentin.

  *Ky post u përshtat nga Us Weekly dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post