• Shqip
 • English
 • E shtunë, 7 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Një burrë duhet ta vendosë gruan mbi 6 njerëzit e jetës së tij


  Është shumë e rëndësishme që një burrë ta vendosë gruan mbi gjithçka, sidomos mbi 6 njerëz.

  Mbi fëmijët

  Koha që duhet të kalosh me të duhet të jetë prioritet.

  Mbi një grua imagjinare

  Mendja e një burri mund të imagjinojë shumë, por gruaja duhet të jetë më e mira, nga mëngjesi e deri mëngjesin tjetër.

  Mbi një grua tjetër

  Një kolege, një shoqe… askush nuk duhet të jetë më e mirë se gruaja për një burrë.

  Mbi mamanë

  Kur themi asnjë anëtar i familjes, e kemi fjalën edhe për mamanë tënde. Me gruan do kalosh gjithë pjesën tjetër të jetës.

  Mbi miqtë

  Familja është më e rëndësishme dhe bashkëshoqëruesja e jetës, edhe më shumë. Nëse do duhet të zgjedhësh mes miqve dhe gruas, zgjidh këtë të fundit.

  Miqtë virtualë

  Rrjetet sociale nuk e zëvendësojnë gruan. Asnjë në fakt, për më tepër miqtë virtualë që ose s`i ke takuar kurrë, ose ke vite pa i parë.

  *Ky post u përshtat nga emozionifeed dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post