• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Një blog i ri po vjen në Tiranapost. Estela Ujka në një udhëtim bukurie


  Blogjet janë më të preferuarat e më të lexuarat rubrika në faqen tonë. Por edhe ne na pëlqejnë hapësirat ekskluzive të personazheve, psikologëve, arkitektes, këshillueses së nuseve… të tjerë do vijnë akoma. E radhës që vjen me blogun më të ri në Tiranapost është Estela Ujka, që ka një mision të ri: të na tregojë sekrete bukurie, truke, ide. Beauty talk by Estela është një udhëtim në botën e bukurisë. Mes videove të shkurtra Estela do na rrëfejë vizitat që do bëjë në sallonet e hairstyle më të mirë në qytet. Do na prezantojë personazhe të njohur e blogere që e bëjnë grimin vetë, do na njohë me produkte e risi bukurie. Kur do vijë Estela? Priteni bashkë me ditën e verës.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post