Personazh Te gjitha

Një baba shembullor si Cristiano Ronaldo


Ai gjithmonë e gjen kohën të qëndrojë me fëmijët e tij dhe këtë e tregon edhe në Instagram. Në profilin e tij, Ronaldo ka postuar një foto me të sapolindurën ku shkruan “I bekuar”.

Para ndeshjes së rëndësishme ndaj Barcelonës, duket se Cristiano ka gjetur qetësi më vajzën e tij, ndërsa vazhdimisht ai poston foto me familjarët dhe fëmijët e tjerë. Ronaldo ka tre fëmijë, Cristiano Jr., Mateo dhe Eva, ndërsa sipas thashethemeve po pret edhe fëmijën e katërt./Tiranapost.al

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *