• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ngjyra e shpresës është e preferuara e vajzave sot


  Që nga Fjodora Fjora, Jonida Maliqi, Elita Rudi, Adrola Dushi, Fatma Haxhialiu e deri tek Stela Sallaku, vajzat që kanë emërues të përbashkët modën dhe stilin, po zgjedhin jeshilen. Njëra pak më të lehtë, tjetra pak më të fortë, ca nga Shqipëria e ca nga Kosova, ca në nëntor e ca në dhjetor, të gjitha po preferojnë ngjyrën e shpresës që na duhet kaq shumë këto kohë.

  Fjodora Fjora, foto nga Instagrami
  Fjodora Fjora, foto nga Instagrami
  Adrola Dushi, foto nga Instagrami
  Jonida Maliqi, foto nga Instagrami
  Stela Sallaku, foto nga Instagrami
  Elita Rudi, foto nga Instagrami
  Fatma Haxhialiu, foto nga Instagrami

  Kështu që nëse e ke në plan të shkosh diku, ose të blesh diçka, ngjyrën më në modë e di.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post