• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Foto Galeri Të gjitha

  Ngjarjet kryesore të lajmeve botërore, të përcjella mes fotosh


  Kjo javë, ndonëse ka qenë ndoshta më e nxehta e vitit, ka qenë shumë e nxehtë edhe në zhvillimet politike globale. Në Venzuelë, protestat e dhunshme vazhdojnë, në Kenia po ashtu zgjedhjet kanë prodhuar akte dhune.

  Koreja e Veriut vazhdon të manifestojë forcën me parada ushtarake dhe prova të armëve balistike dhe perëndimi është i përfshirë nga një luftë e fortë ideologjike. Të gjitha këto lajme përcillen nga fotot më “pikante” të përzgjedhura si çastet e veçanta të eventeve më të rëndësishme botërore për këtë javë. K.H/ tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690