• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Ngacmoi seksualisht 14 vjeçaren, pranga të miturit


  Një 17 vjeçar është arrestuar nga policia e Korçës sepse ka ngacmuar seksualisht një të mitur 14-vjeçare.

  Të dy të miturit janë banues në Bilisht. 17-vjeçari H.A sipas policisë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht 14-vjeçaren. Mësohet se ka qenë kjo e fundit që ka bërë denoncimin për adoleshentin në polici, duke çuar kështu në prangosjen e tij.

  Tashmë materialet i janë kaluar Prokurorisë së Korçës për të vijuar me hetimet për zbardhjen e plotë të rastit./ Copyright Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post